Güneş OSGB® | Ortak Sağlık Güvenlik Birimi | İş Güvenliği Uzmanlığı

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Güneş Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi, 1997 yılından beri sağlık alanında hizmet vermekte olan Güneş Özel Halk Poliklinik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi tarafından Denizli’de kurulmuş, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından 04/02/2010 tarih ve 26 sayılı Belge ile yetkilendirilmiştir.

Amacımız sağlık alanındaki bu tecrübelerimizi, aramıza katılan, konusunda yetkin ve sektörel tecrübeye sahip iş güvenliği uzmanlarımız ile birlikte sizlerin yanına/iş yerlerinize taşıyarak iş sağlığı ve güvenliği konusunda ihtiyaç duyabileceğiniz hizmetler ile sizlerin yanında olmaktır.

Sizlerin güvenini boşa çıkarmayıp öncelikle, Burdur ve Karamanlı şubelerimizi açtık Burdur ve bölgesinde başarılı çalışmalara imza attık.

Güneş OSGB olarak desteğiniz ve bize olan inancınız bize rehber oldu. Manisa ve İzmir illerimizde şubelerimizi açarak tüm Ege bölgesinde İş Sağlığı ve Güvenliğinin yerleşmesine  katkıda bulunduk

Kurumsal hizmet anlaşımızla sadece ihtiyaç duyulduğumuzda değil her zaman hizmet verdiğimiz yerlerde çalışanlarımız ve iş verenlerimizin yanında olduk.

Bugün Güneş OSGB ailesi olarak Ege bölgesinde kurumsal İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerinin tek adresi olmanın gururunu yaşıyoruz.


MİSYONUMUZ

İş sağlığı ve güvenliği konusunda mevzuatın gereklerini tam olarak yerine getirmenin ötesinde , araştırma ve geliştirme çalışmalarıyla, işyerlerinde sağlık ve güvenlik konusundaki mevcut tüm riskleri sıfırlamaya yönelik çalışmalarda bulunarak , müşterilerimize beklentilerinin de üstünde bir hizmet vermektir.


VİZYONUMUZ

İş kazalarının ve meslek hastalıklarının tamamen önlenebilmesi adına ,iş sağlığı ve güvenlik kültürünün tüm işletmelerde yaygınlaşmasını sağlamak ,çalışanların sevdikleriyle daha uzun ve sağlıklı bir yaşam sürdürebilmesi için ,uygun çalışma şartlarının oluşturulmasın da öncü firma olmaktır.

Sırakapılar Mah. 1521. Sok. Adalet İş Merkezi No: 29/A Merkez / DENİZLİ

Binbaşı Reşatbey Mah. 351 Sokak No:8/1 Gaziemir / İzmir

Yeni Mah. 4754 Sk no:28/A Yunusemre / Manisa

0 258 269 12 69müşteri destek hattı

© Copyright 2017. Güneş OSGB® | Ortak Sağlık Güvenlik Birimi | İş Güvenliği Uzmanlığı. Tüm hakları saklıdır.

tasarım ve yazılım: technoone ®