Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Hakkımızda

Güneş Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi 1997 yılından beri sağlık alanında hizmet vermekte olan Güneş Özel Halk Poliklinik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi tarafından Denizli’de kurulmuştur. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından 04.02.2010 tarih ve 26 sayılı belge ile yetkilendirilmiştir. 11.04.2016 Yılında İzmir Şubesini de açarak Hizmet ağını tüm Ege bölgesine yaymıştır. Amacımız sağlık alanındaki bu tecrübelerimizi, aramıza katılan konusunda yetkin ve sektörel tecrübeye sahip iş güvenliği uzmanlarımız, işyeri hekimleri ve diğer sağlık personelleri ile birlikte iş yerlerine taşıyarak iş sağlığı ve güvenliği konusunda ihtiyaç duyabileceğiniz hizmetler ile sizlerin yanında olmaktır.

Kurumsal hizmet anlayışımızla sadece ihtiyaç duyulduğumuzda değil her zaman hizmet verdiğimiz yerlerde çalışanlarımız ve iş verenlerimizin yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz.

Güneş OSGB ailesi olarak Ege bölgesinde kurumsal İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerinin tek adresi olmanın gururunu yaşıyoruz.

Misyonumuz

İş sağlığı ve güvenliği konusunda mevzuatın gereklerini tam olarak yerine getirmenin ötesinde, araştırma ve geliştirme çalışmalarıyla, işyerlerinde sağlık ve güvenlik konusundaki mevcut tüm riskleri sıfırlamaya yönelik çalışmalarda bulunarak, müşterilerimize beklentilerinin de üstünde bir hizmet vermektir.

Vizyonumuz

İş kazalarının ve meslek hastalıklarının tamamen önlenebilmesi adına, iş sağlığı ve güvenlik kültürünün tüm işletmelerde yaygınlaşmasını sağlamak, çalışanların sevdikleriyle daha uzun ve sağlıklı bir yaşam sürdürebilmesi için, uygun çalışma şartlarının oluşturulmasında ve devamlılığının sağlanmasında öncü firma olmaktır.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?